top of page

Pobyt/den znovuzroZENí

Drazí, 

 

chtěly bychom vás srdečně pozvat na pobyt, který se bude konat 7-9.6.2024, anebo na celodenní program 8.6.2024.

Zde je možnost pro několik z vás účastnit se celého pobytu, který bude započat 7.6. v odpoledních hodinách a končit 9.6. v dopoledních hodinách.

___

3 dny zde mají své opodstatnění a není náhodou, že probíhá právě ve třech dnech.

Jsou to tři stadia: spánek, snění a bdění, což symbolizuje stav, v kterém se i jako lidé nacházíme, než dojde k prozření.

První procházíme spánkem, potom snem a nakonec vše ukotvujeme v bdělém stavu. 

 

Vysvětlíme si v krátkosti čím je tantra a kam směřuje.

Popovídáme si o energetických centrech - čakrách a posdílíme skrze to více k pochopení programu, který je veden především přes fyzické tělo, díky němuž se můžeme přemostit na druhou stranu a vést energii po těchto centrech dovnitř (nahoru).

Kdy sjednocujeme prvních 6 mužsko-ženských center, abychom dosáhli samádhí - sedmého centra, které je transcendentní.

Vše co jest, v sobě nese svůj protiklad a proto se můžeme skrze tělo dostat mimo něho a skutečně porozumět tomu, kdo jsem “já”, které v sobě nese “ne-já” a uchopit nejen věděním, že nejsem tělem a přesto není tělo a mysl odděleno od ducha.

___

Skrze prožitky, skrze slova, činy a sdílený prostor čistého bytí je transformace přímo nevyhnutelná. Nelze to jinak, myslí je toto neuchopitelné.

 

Necháte zde kupu nevědomostí ze svého batůžku, který si taháte na zádech všude s sebou už velmi dlouho, je načase to odhodit, uvědomit a nechat jít.

Tímto způsobem se dostáváme zpět k prapůvodu tím, kým skutečně jsme. Když zažijeme první samádhí, dokážeme se s každou další odhozenou nevědomostí dostat blíž do svobody, do svého nejvyššího JÁ a ani to není konečným krokem. Zbývá pak ještě jeden, který se nazývá mystickou smrtí, o čemž můžeme sdílet.

Odejdete s něčím úplně novým - s lehkostí a ukotveným věděním, kdy budete schopni jít cestou k prapůvodu svého já už úplně sami.

___

 

V ceně víkendového pobytu zahrnuto: 

 • strava lehká vegetariánská (pátek - večeře, sobota - snídaně, oběd, večeře, neděle - snídaně)

 • kakao (několik dávek), pitný režim (studánková voda)

 • dvě noci ve srubu, který je specifický svým tantra zaměřením - spolubytí

 • program (intuitivní tanec, kruhy, aktivní kundalini meditace, sdílení prostoru v bytí, smyslové aktivity, vedení do svobody/volnosti/odvahy, vedení do pozorovatele - skrze tělo čištění energetických center a další..)

 • finská sauna, finská káď - výborné pro integraci a ukotvení se prožitého

 

 

Druhou možností je účastnit se pouze soboty - celého dne.

Tento den bude probíhat nejintenzivnější program.

Pro “neubytované” začíná v 10:00 kruhem a končí okolo 22:00.

Příjezd od 9:30.

 

V ceně zahrnuto: 

 • strava lehká vegetariánská (oběd, večeře)

 • kakao, pitný režim (studánková voda) 

 • celodenní program (intuitivní tanec, kruhy, aktivní kundalini meditace, sdílení prostoru v bytí, smyslové aktivity, vedení do svobody/volnosti/odvahy, vedení do pozorovatele - skrze tělo čištění energetických center a další..)

 • prostor pro sdílení 

 • finská sauna, finská káď - výborné pro integraci a ukotvení se prožitého

Místo konání: srub Samsara Trutnov 

Datum: 7.-9.6.2024 anebo pouze sobota 8.6.2024

Strava: lehká vegetariánská 

Voda: živá studánková

Cena: 

víkendový pobyt v pokoji s manželskou postelí - 11.500,-/pro dva (klidně i s děťátkem) tzn. dvě lůžka - (vhodné i pro kamarádky)

 • v ceně zahrnut veškerý víkendový program viz. “V ceně víkendového pobytu zahrnuto” - pokud by byl pár, program se vztahuje i na muže. Muž se neúčastní pouze ženských kruhů, není ale nutností účastnit se všech aktivit

 

víkendový pobyt v pokoji s manželskou postelí a jednolúžkem 17000,-/3 osoby - tzn. 3 lůžka vhodné pro kamarádky, rodiny, anebo jednotlivce, kteří se chtějí poskládat do jednoho pokoje

 

- v ceně zahrnut veškerý víkendový program viz. “V ceně víkendového pobytu zahrnuto”

 

sobotní program: 3000,-/os.

 

V případě individuálního zájmu (např. chci pokoj sama pro sebe, anebo chci do sdíleného pokoje s někým, mě neváhejte kontaktovat.)

Chci se účastnit pouze soboty celého dne:

Chci být součástí celého pobytu:

bottom of page